Zabezpieczenie okien ABUS

ABUS to powstała w latach dwudziestych XX wieku firma, która od momentu założenia nieprzerwanie zajmuje się produkcją zabezpieczeń okien, drzwi czy rowerów. Innowacyjne pomysły, które wprowadza z każdym nowym projektem, gwarantują rozwiązania, które rewelacyjnie chronią mienie właściciela przed kradzieżą. W naszej ofercie znajdą Państwo różnorodne typy produktów antywłamaniowych, jak na przykład blokada okien na klucz czy specyficzne zabezpieczenie zawiasów okna.

Mamy nadzieję, że niemiecka firma ABUS oraz przygotowane przez nią elementy pomogą Państwu osiągnąć upragniony spokój i zapewnią kompleksową ochronę Państwa mienia. Aby zarówno posiadacze okien brązowych, jak i białych, mogli bez problemów ze stylistyką wnętrz zamontować te rozwiązania, nasza oferta uwzględnia dwa kolory tego zabezpieczenia okna.

Blokada okien ABUS

ABUS jest producentem elementów odpowiedzialnych za zabezpieczenie okien oraz drzwi. Jego oferta jest bogata i uwzględnia między innymi dodatkowe zamki okienne, blokady zawiasów oraz zamykane na klucz klamki. Ich zadaniem jest uchronienie mieszkania czy domu przed wtargnięciem do jego wnętrza osoby nieproszonej. Jak potwierdzają prowadzone w wielu krajach statystyki, złodzieje najczęściej wykorzystują drzwi oraz okna wykonane z PVC, które nie stanowią żadnego wyzwania dla wprawionego w rozbojach włamywacza.

Solidna blokada okien pozwoli uniknąć stresu i zagrożeń związanych z bezprawnym wtargnięciem do wnętrza domu czy wypadnięciem z mieszczącego się na wysokim piętrze mieszkania przez nieświadome pociechy. Już jedno zabezpieczenie okna wystarczy do tego, aby nie mogło zostać ono otwarte przez osoby do tego nieupoważnione, natomiast ich większa ilość uszczelni tę ochronę. Polecamy rozwiązania ABUS ze względu na ich skuteczność, atrakcyjne ceny oraz niewielką ingerencję w wygląd wnętrza, w którym się znajdą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl