Zabezpieczenie okien DEFAS

Oferowane przez naszą firmę zabezpieczenie okien – DEFAS to niezwykle prosty, ale skuteczny sposób na ochronę znajdującego się w budynku okna PVC. W związku z tym, iż okna te są wyjątkowołatwe do sforsowania, najczęściej padają atakiem włamywacza. Nasza firma przygotowała najtańsze dostępne na rynku rozwiązanie antywłamaniowe, które zniechęci złodzieja oraz uniemożliwi mu dostanie się do środka. Opiera się ono na systemie specjalnych zasuw, z których powstaje efektywna, niepozwalająca na wyważenie ramy, blokada okien.

Elementy zabezpieczenia DEFAS stworzone zostały ze stali o grubości 5 mm, a umieszczone w czterech rogach okna, mogą wytrzymać nacisk o sile dochodzącej nawet do 1800 kg. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z tymi rozwiązaniami, które pozwolą Państwu uniknąć przykrych sytuacji związanych z włamaniami i kradzieżami.

Blokada okien DEFAS

Chcący wtargnąć do mieszkań i domów złodzieje najczęściej dostają się do wnętrza wywarzając drzwi balkonowe lub parterowe okna wykonane z PVC. Stosując zabezpieczenie okien DEFAS można skutecznie zniechęcić włamywacza, który nie będzie mógł sforsować drogi wejścia i ucieczki. Zasada działania tego urządzenia jest niezwykle prosta i opiera się na uniemożliwieniu otwarcia ramy bez jej uprzedniego odbezpieczenia. Mechaniczna blokada okien tego typu jest najtańszą opcją pozwalającą na uchronienie budynku przed kradzieżami.

Największa zaletą elementów DEFAS jest fakt, iż mogą zostać zainstalowane nawet przez amatorów. Zabezpieczenie okna przymocowywane jest do okucia w czterech rogach, dzięki czemu jego odporność na działania złodziei jest trzykrotnie większa. Specjalne zasuwy są proste w użyciu, a dodatkowo nie rzucają się w oczy, czyli nie wpływają negatywnie na estetykę pomieszczenia. Atrakcyjna cena tego rozwiązania pozwoli także osobom dysponującym mniejszym budżetem na zainstalowanie systemu antywłamaniowego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl