Zabezpieczenie okien inne

W naszej ofercie dostępne są także zabezpieczenia okien inne niż system DEFAS czy wyprodukowane przez firmę ABUS, a które również zadbają o ochronę antywłamaniową Państwa posiadłości. Blokada okien z kluczykiem skutecznie zniechęci złodzieja do prób wyważenia okna, natomiast system HS nie pozwoli na przesunięcie ramy i dostanie się nieproszonego gościa do wnętrza.

Pośród przedstawionych na naszej stronie rozwiązań, znajdą Państwo zabezpieczenie okna, które zapewni ochronę najmłodszym. Produkt o nazwie Max6mum blokuje pełne otwarcie skrzydła i wytrzymuje nacisk nawet 100 kg, skutecznie uniemożliwiając maluchowi wypadnięcie. Elementy, które znalazły się w naszym asortymencie to wielokrotnie nagradzane wynalazki, które dzięki swojej innowacyjności i starannemu wykonaniu, podniosą poziom bezpieczeństwa w Państwa domu.

Blokada okien

System DEFAS czy produkty marki ABUS to nie jedyne zabezpieczenie okien, które znaleźć można dziś w sklepach. Wiele innych firm również stara się wprowadzić na rynek rozwiązania, które mają za zadanie uchronić dom czy mieszkanie przed włamaniem i kradzieżą, a także nie dopuścić do sytuacji, w której życie i zdrowie znajdujących się w nich dzieci jest zagrożone. Od indywidualnych preferencji klienta oraz od budżetu, którym dysponuje, zależy to, czy woli on skorzystać z oferty renomowanych producentów, czy zakupić mniej popularne środki.

Blokada okien, która nie pozwala na jego pełne otwarcie, jest doskonałym rozwiązaniem w przypadku najmłodszych dzieci. Ciekawskie maluchy często wchodzą w miejsca, w które nie powinny, dlatego zainstalowanie produktu, który uchroni je przed wypadnięciem przez okno czy otwarciem drzwi balkonowych jest mądrym posunięciem. Zabezpieczenie okna w postaci klamki z kluczykiem czy zawiasów blokujących jego otwarcie pozwoli stworzyć dodatkowy element chroniący przed włamaniem. Złodziej, który nie może szybko sforsować drogi wejścia, często rezygnuje z zaplanowanej kradzieży.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl